Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР
?

Район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас.

?

Тип бізнесу, для якого це приміщення підійде найкраще. Ви можете адаптувати приміщення для будь–яких потреб.

?

«Будується» – проводяться будівельні роботи;«Введений» – комплекс повністю введений в експлуатацію;«Частково введений» – частина секцій/будинків введена в експлуатацію;«В проекті» – будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д.

?

Найближча станція метро поруч з житловим комплексом.

?

Шлях до найближчої станції метро в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, час зазначено пішки.

?

Поверх, на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мають від''ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний – спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24". Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Оренда
1 приміщень
комерцiйноi нерухомостi в 21 житловому комплексі
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Оренда комерційної нерухомості в Голосіївському районі

Нежитлове приміщення № 172
Нежитлове приміщення № 172
Київ, Голосіївський
м. Київ, вул. Академіка Лебедєва, 1
Теремки
Житловий комплекс «Казка»
Введено
Профiль:
Ціна: 270.00 грн/м2
150.10 м 2
Натисніть для відображення карти
м. Київ, вул. Академіка Лебедєва, 1
Теремки
Житловий комплекс «Казка»
20 000.00грн/м2
150.10 м2

Робочий майданчик в столиці

Київ — мегаполіс, що відкриває безмежні перспективи для підприємницької діяльності. Один з перевірених варіантів створення своєї справи — оренда приміщень в Голосіївському районі, що має великий потенціал для комерції самого різного напрямку.

Корпорація «Укрбуд», відомий забудовник в Україні, пропонує орендувати апартаменти в своїх побудованих об'єктах. У нашому каталозі відмінний вибір офісних площ різної величини і планування для організації бізнесу. Вартість оренди комерційної нерухомості в Голосіївському районі залежить, в основному, від площі нежитлового приміщення та місця розташування.

Нюанси вибору

Купити приміщення для бізнесу в столиці України коштує недешево, тому зняти комерційну нерухомість в Голосіївському районі в оренду — оптимальний і привабливий варіант для організації підприємницької діяльності. Оцінити потенціал апартаментів, що пропонуються нескладно, оскільки кожна пропозиція супроводжується наступними даними:

  • планування приміщень;
  • площа;
  • адреса місцезнаходження;
  • розмір місячної орендної плати і ціна за м2;
  • поверх будівлі;
  • найближча станція метро;
  • вказівка місцезнаходження об'єкта на карті Києва.

Пропонована нежитлова нерухомість придатна для офісу будь-якої установи. Додатковим плюсом наших послуг є те, що орендовані апартаменти завжди можна викупити у власність.

Зняти комерційну нерухомість в Голосіївському районі у нас дуже просто: залиште заявку на даному сайті, і наш департамент зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей угоди і її документальної підготовки. Корпорація практикує регулярні акції, що дозволяє орендувати нерухомість для бізнесу за мінімальними розцінками.

Переваги послуги

Нежитлової нерухомості в столиці України багато, але її бізнес-цінність залежить від багатьох факторів: транспортна доступність, клієнтський потенціал і т. і. Оренда приміщень в Голосіївському районі — безпрограшний варіант для розвитку будь-якого напрямку підприємницької діяльності, оскільки наявність інфраструктури і великої кількості підприємств забезпечить клієнтуру для збуту яких завгодно товарів або послуг. Сервіс безпосередньо від забудовника зводить до мінімуму можливі ризики орендування. У нас організовано безкоштовний консультативний сервіс з усіх питань.

Потрібно оренда комерційної нерухомості в Голосіївському районі? Ви перебуваєте в потрібному місці!