Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР
?

Район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас.

?

Тип бізнесу, для якого це приміщення підійде найкраще. Ви можете адаптувати приміщення для будь–яких потреб.

?

«Будується» – проводяться будівельні роботи;«Введений» – комплекс повністю введений в експлуатацію;«Частково введений» – частина секцій/будинків введена в експлуатацію;«В проекті» – будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д.

?

Найближча станція метро поруч з житловим комплексом.

?

Шлях до найближчої станції метро в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, час зазначено пішки.

?

Поверх, на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мають від''ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний – спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24". Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Оренда
0 приміщень
комерцiйноi нерухомостi в 21 житловому комплексі
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Оренда приміщень під тренажерний зал, спортивний комплекс

По заданих параметрах результатів не знайдено

Натисніть для відображення карти

Почніть свій бізнес з оренди нашого тренажерного залу

За 2017 рік кількість людей, які активно зайнялися спортом, збільшилася на 5% (дані по всій Україні). Підвищений інтерес до здорового способу життя веде до збільшення числа спортивних комплексів. Оренда приміщення під тренажерний зал приваблює не тільки мережеві структури, а й викликає інтерес у підприємців-початківців.

Як підготуватися до відкриття

Перший крок на шляху до побудови успішного бізнесу — оренда комерційної нерухомості під зал для тренажерів. Після вирішення цього питання потрібно підібрати обладнання, персонал, офіційно оформити документи і ін. Щоб недорого і швидко зняти приміщення під тренажерний зал можна звернутися до посередника, але доведеться викласти кругленьку суму за його роботу. Альтернативне рішення — співпраця з «Укрбуд». Це корпорація з 20-річною історією, яка пропонує житлову і комерційну нерухомість безпосередньо від забудовника.

Які переваги такого вибору?

  1. Нежитлове приміщення спеціально призначене під спортивний зал.
  2. Об'єкт знаходиться на території житлового комплексу, що збільшує кількість потенційних клієнтів, які не захочуть шукати тренажерний зал далеко від дому.
  3. У кожному приміщенні зроблений ремонт.
  4. Зручна транспортна розв'язка.
  5. Вигідна ціна.

Щоб оренда комерційної нерухомості під спортивний комплекс на привабливих умовах тривала якомога довше, укладіть договір. У ньому будуть закріплені права і зобов'язання обох сторін.

Як почати роботу

Якщо вас цікавить оренда приміщення під зал для тренажерів, пропонуємо взаємовигідне співробітництво. На сайті представлена актуальна інформація про всі вільні об'єкти комерційної нерухомості у Києві. Можливість орендувати площу безпосередньо від власника не тільки істотно зменшує вартість квадратного метра, а й виключає необхідність платити посереднику. Крім того, більшість питань можна вирішити за взаємною згодою, без зволікання.

Щоб докладніше дізнатися про ціни та умови співпраці з корпорацією «Укрбуд», скористайтеся кнопкою зворотного зв'язку. Фахівці департаменту комерційної нерухомості дадуть вичерпні відповіді на питання у зручний для вас час.