Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР
?

Район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас.

?

Тип бізнесу, для якого це приміщення підійде найкраще. Ви можете адаптувати приміщення для будь–яких потреб.

?

«Будується» – проводяться будівельні роботи;«Введений» – комплекс повністю введений в експлуатацію;«Частково введений» – частина секцій/будинків введена в експлуатацію;«В проекті» – будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д.

?

Найближча станція метро поруч з житловим комплексом.

?

Шлях до найближчої станції метро в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, час зазначено пішки.

?

Поверх, на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мають від''ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний – спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24". Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Оренда
0 приміщень
комерцiйноi нерухомостi в 21 житловому комплексі
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Оренда приміщень під салон краси, перукарню

По заданих параметрах результатів не знайдено

Натисніть для відображення карти

Нерухомість для бізнесу в області індустрії краси

Чи не стане відкриттям факт, що розташування нежитлового об'єкта, в якому планується розмістити перукарню або салон краси, вплине на потік клієнтів. Жінки в Україні дуже доглянуті, вони часто відвідують майстрів нігтьового сервісу, масажистів, косметологів. Чоловіки теж не уникають подібних місць. Деякі з них вирішуються їздити у віддалені райони Києва, але багато хто відвідує заклади біля місця проживання, а це означає, що потік клієнтів в центрі будь-якого міста більше, ніж на периферії. Зняти приміщення під салон краси на вигідних умовах пропонує корпорація «Укрбуд». Нерухомість розташована в нових житлових комплексах: «Артемівський», «Подол-Град», «Садовий».

Використовувати кожен м2

Оренда приміщення під салон краси буде вигідною, якщо організувати в закладі надання кількох послуг. Користується попитом не тільки робота перукаря, а й манікюр, педикюр. Крім того, зараз в тренді:

  • масаж;
  • солярій;
  • татуаж;
  • косметологія;
  • епіляція.

На невеликих площах вигідна оренда приміщення під перукарню. Є пропозиція зняти об'єкт в Дніпровському районі м. Києва. Це вигідний варіант, оскільки він пропонується забудовником. Якщо потрібна оренда приміщення під салон краси, варто розглянути всі об'єкти. Нерухомість в Шевченківському, Подільському та Дніпровському районах допоможе організувати підприємницьку діяльність і забезпечить потоком клієнтів. Ціна знімання квадратного метра приваблива.

Аспекти ведення успішного бізнесу

Майстру, який тільки планує організацію власного робочого місця, вигідніше обійдеться оренда приміщення під перукарню, ніж оплата площі в чужому салоні. Ви можете знімати нерухомість на тривалий термін. З розвитком бізнесу можливий викуп, так як виставлена ​​вартість відповідає ринковій. Документально оформлено, що площа нежитлова. Всі питання вирішуються через департамент комерційної нерухомості.

Планували організувати бізнес в сфері послуг? Давайте співпрацювати! Орендарі нам довіряють, ми пропонуємо прозорі умови, працюємо без посередників і за демократичними цінами.