Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР
?

Район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас.

?

Тип бізнесу, для якого це приміщення підійде найкраще. Ви можете адаптувати приміщення для будь–яких потреб.

?

«Будується» – проводяться будівельні роботи;«Введений» – комплекс повністю введений в експлуатацію;«Частково введений» – частина секцій/будинків введена в експлуатацію;«В проекті» – будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д.

?

Найближча станція метро поруч з житловим комплексом.

?

Шлях до найближчої станції метро в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, час зазначено пішки.

?

Поверх, на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мають від''ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний – спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24". Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Оренда
0 приміщень
комерцiйноi нерухомостi в 21 житловому комплексі
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Оренда офісів

По заданих параметрах результатів не знайдено

Натисніть для відображення карти

Офіс в центрі столиці — це реально

Орендувати нерухомість у власника в Києві — вигідне вкладання коштів. Економічна, культурна і політична активність в столиці України створюють такі умови, що оренда офісу — прибутковий бізнес. Такі приміщення знімають, а потім знову здають за договором суборенди. Корпорація «Укрбуд» пропонує безліч варіантів оренди комерційної нерухомості для організації вашого бізнесу.

Знайти вигідну альтернативу можна тільки у забудовника. Ми є правовласником нерухомості, договори оформляємо без посередників. Наша мета — зацікавити орендарів не тільки зручним розміщенням об'єктів, але і демократичними цінами.

Фактори ризику

Оренда офісу в Києві може стати справжнім випробуванням для наймача. Незнання юридичних аспектів договору часто служить підґрунтям для афери:

 • об'єктом володіє кілька власників, дозвіл отримано не від усіх;
 • порушені терміни суборенди, якщо приміщення здається через посередника;
 • відсутні документи переведення нерухомості з житлової в нежитлову (при перебудові квартири в офіс);
 • невідповідність профілю використання;
 • об'єкт є самозабудовою або зведений з порушенням містобудівних норм;
 • в договір не внесені пункти про юридичну відповідальність сторін.

Орендувати таку нерухомість не можна. Крім того, потрібно з'ясувати причини низької вартості зйому, що теж може свідчити про можливі неприємності. Уникнути таких проблем легко, знявши приміщення у власника. Оренда офісу буде безпечною, якщо в договорі враховані усі нюанси.

Зручний офіс для будь-якого бізнесу

Оренда офісних приміщень — відповідальне завдання. Орендарю слід визначитися з площею приміщення і необхідним плануванням. Заздалегідь розплановані зони офісу спростять пошук. Стандартний поділ простору для колективної роботи:

 • кабінет керівника;
 • робоче приміщення для співробітників;
 • інформаційний сектор;
 • ресепшен;
 • зона очікування (для відвідувачів або клієнтів).

Щоб зняти офіс, достатньо подивитися на сайті планування і ціну, потім вибрати відповідний варіант. Більш детально ознайомитися або проконсультуватися можна в департаменті по комерційній нерухомості.

Варіанти в новобудовах

Оренда офісу в Києві — це солідно і презентабельно. Корпорація «Укрбуд» пропонує зняти комерційну нерухомість в Дніпровському, Голосіївському, Подільському та Шевченківському районах. Орендарів привертає вигідне розташування майбутніх представництв в нових житлових комплексах:

 1. «Садовий».
 2. «Парк-хол « Горький».
 3. «Артеміда».
 4. «Старокиївський».
 5. «Подол-Град».

Розвиваючись, будь-який бізнес вимагає збільшення площі, наприклад, для розміщення колективу більшої чисельності або припливу нових клієнтів. У нас ви можете зняти офіс, який підійде для організації підприємницької діяльності. Пропоновані приміщення різної площі та зручним плануванням створять сприятливу атмосферу для роботи. Пріоритетом виступає наявність станції метро біля будь-якого об'єкта. Оренда офісу в Києві в корпорації «Укрбуд» стане вигідною угодою для власника фірми.

Потрібно приміщення для бізнесу в районі зі зручною транспортною розв'язкою? Звертайтеся до нас! Ми працюємо з орендарями з дотриманням всіх юридичних аспектів.