Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР
?

Район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас.

?

Тип бізнесу, для якого це приміщення підійде найкраще. Ви можете адаптувати приміщення для будь–яких потреб.

?

«Будується» – проводяться будівельні роботи;«Введений» – комплекс повністю введений в експлуатацію;«Частково введений» – частина секцій/будинків введена в експлуатацію;«В проекті» – будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д.

?

Найближча станція метро поруч з житловим комплексом.

?

Шлях до найближчої станції метро в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, час зазначено пішки.

?

Поверх, на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мають від''ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний – спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24". Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Оренда
0 приміщень
комерцiйноi нерухомостi в 21 житловому комплексі
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Оренда приміщень під магазин

По заданих параметрах результатів не знайдено

Натисніть для відображення карти

Оренда приміщень під магазин в густонаселених районах Києва

Просте вирішення проблеми пошуку нежитлової нерухомості пропонує корпорація «Укрбуд». Приміщення для організації торгівлі знаходяться в Дніпровському та Подільському районах м. Києва. Корпорація є державним забудовником, тому вартість оренди буде вигідною, без переплат посередникам.

Критерії вибору

Не найкращий варіант в пошуку нерухомості — давати оголошення: «Зніму приміщення під магазин». Ви одразу ж отримаєте пропозиції від посередників, у яких ціна набагато вища. Ріелторський бізнес в Україні розвинений добре, вони не втратять клієнта.

Набагато вигідніше і безпечніше зняти приміщення під магазин у забудовника. Прозорість угоди і безумовне виконання пунктів договору — критерії взаємовигідного співробітництва.

Варіанти

На сайті є багато пропозицій, вказана ціна, департамент комерційної нерухомості допоможе підібрати відповідний варіант. Вирішальним фактором виступить площа приміщення. Ви можете оглянути їх, щоб зробити правильний вибір. Планування дозволяє розмістити точки продажів різних типів:

 • бутік;
 • товари спецпризначення;
 • зоомагазин;
 • алкомаркет;
 • булочна;
 • гастроном;
 • бакалія.

 У Дніпровському районі є два варіанти, які підійдуть для розміщення супермаркету або торгово-розважального центру. У Подільському — пропонуються площі для організації торгівлі різними товарами.

Об'єкти, в яких пропонується оренда приміщення під магазин, здані в експлуатацію, проблем з комунікаціями не виникне. Зручне розташування торгової точки приверне потік покупців, що гарантує отримання прибутку від бізнесу. Якщо житловий комплекс не зданий в експлуатацію, це не стане на заваді. На першому поверсі, де пропонується приміщення в оренду під магазин, закінчені всі оздоблювальні роботи, підведені комунікації — це нежитлова площа.

Оцініть плюси

Націлені на результат? Розгляньте переваги:

 • об'єкти розташовані в районах з хорошою транспортною розв'язкою і розвиненою інфраструктурою;
 • швидка окупність вартості оренди;
 • корпорація заключає угоду напряму з орендатором;
 • нерухомість розташовується в перспективних житлових комплексах: «Садовий», «Артеміда», «Подол-Град»;
 • біля кожного об'єкта є станція метро.

Розмістити торгову точку в новому приміщенні набагато простіше, ніж орендувати після від'їзду попереднього наймача. Ви легко створите стиль і дизайн для залучення покупців.

Звертайтеся в департамент комерційної нерухомості для отримання консультацій, оформлення договору оренди.