Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР
?

Район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас.

?

Тип бізнесу, для якого це приміщення підійде найкраще. Ви можете адаптувати приміщення для будь–яких потреб.

?

«Будується» – проводяться будівельні роботи;«Введений» – комплекс повністю введений в експлуатацію;«Частково введений» – частина секцій/будинків введена в експлуатацію;«В проекті» – будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д.

?

Найближча станція метро поруч з житловим комплексом.

?

Шлях до найближчої станції метро в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, час зазначено пішки.

?

Поверх, на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мають від''ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний – спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24". Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Оренда
0 приміщень
комерцiйноi нерухомостi в 21 житловому комплексі
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Оренда комерційної нерухомості біля метро Контрактова площа

По заданих параметрах результатів не знайдено

Натисніть для відображення карти

Для успішного розвитку та розширення бізнесу може знадобитися оренда комерційної нерухомості біля метро «Контрактова площа». На нашому сайті ви зможете зняти або купити приміщення від забудовника за нижчою ціною, ніж у посередників. Виберіть варіант, який підходить вам найбільше. Ми пропонуємо приміщення житлового та нежитлового типу в будь-якій частині Києва.

Кому буде корисна ця пропозиція

Підприємці України, які бажають відкрити філію своєї компанії в одному з районів столиці, можуть зацікавитися орендою нежитлового приміщення біля метро «Контрактова площа». На сайті представлено кілька об'єктів, які можна застосовувати для найрізноманітніших цілей.

Ці приміщення можна використати для відкриття:

  • ресторану;
  • магазину;
  • салону краси;
  • офісу вашої фірми і т. ін.

Вартість залежить від розмірів приміщення. Для того, щоб купити нерухомість, зв’яжіться з нашими менеджерами по телефону або замовте зворотний дзвінок.

Детальніше про нашу пропозицію

Корпорація «Укрбуд» здійснює продаж об'єктів в усіх районах столиці. Скористайтеся пошуком, аби вибрати будинок за місцем розташування чи іншими критеріями.

Якщо вам потрібна оренда нежитлової нерухомості біля метро «Контрактова площа», ви знайдете в нас декілька цікавих пропозицій.

Головні переваги такого приміщення:

  • розташування в престижному районі;
  • наявність на території підземного паркінгу;
  • можливість придбати об’єкт підприємцям із різним доходом завдяки доступній ціні.

За необхідності можна проконсультуватися з нашими співробітниками. Зателефонуйте за телефоном, указаним на сайті або заповніть форму зворотного зв'язку. Менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант, орієнтуючись на конкретні цілі та суми, які ви плануєте витратити на покупку.