Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР
?

Район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас.

?

Тип бізнесу, для якого це приміщення підійде найкраще. Ви можете адаптувати приміщення для будь–яких потреб.

?

«Будується» – проводяться будівельні роботи;«Введений» – комплекс повністю введений в експлуатацію;«Частково введений» – частина секцій/будинків введена в експлуатацію;«В проекті» – будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна вказана в гривнях за квадратний метр. Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д. Ми працюємо для того, щоб незалежно від категорій будівництва, створити комфортні умови для Вашого бізнесу.

?

Гілка метро

?

Шлях до найближчої станції метро в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, час зазначено пішки.

?

Поверх, на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мають від''ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний – спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24". Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Наші об'єкти
1 приміщень
комерцiйноi нерухомостi в 43 житлових комплексах
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Приміщення вільного призначення під творчу майстерню

Натисніть для відображення карти
м. Київ, Харківське шосе, 210
Бориспільська
ЖК «Харківський»
19 500.00грн/м2
84,00 м2

Продаж приміщень під творчі майстерні в Києві

Приміщення вільного призначення — це об'єкт нерухомості, який може використовуватися практично для будь-яких потреб. Таке придбання надає широкі перспективи для розвитку бізнесу в Києві. Ви можете купити приміщення під майстерню, переобладнавши його з урахуванням власних вимог.

Можливості використання

Будь-яка творча професія передбачає правильний підхід до організації робочого простору. Важливо враховувати найменші деталі, адже муза — дама примхлива. Купити приміщення вільного призначення в даному випадку — оптимальний варіант, так як воно має масу переваг:

  1. Нежитлова нерухомість може розміщуватися як в окремій будівлі, так і в багатоквартирному будинку. Широкий вибір локацій дозволяє купити приміщення вільного призначення в будь-якому вподобаному районі міста.
  2. Перепланування та ремонт на підставі особистих уподобань та за оптимальною вартістю. У творчу майстерню можна провести електрику, водопостачання, опалення та всі необхідні комунікації. Завдяки цьому ви створите максимально комфортні умови для роботи.
  3. За бажанням можливий вторинний продаж приміщень вільного призначення або здача квадратних метрів в оренду. Таким чином, ви зробите вигідну інвестицію на майбутнє.

Творча майстерня може бути використана не тільки в якості приміщення для роботи. При грамотному підході до її облаштування, нерухомість здатна стати місцем проведення відкритих уроків, презентацій або виставок.

Вигідна пропозиція

Корпорація «Укрбуд» пропонує купити творчу майстерню, а також будь-яку іншу комерційну або житлову нерухомість від забудовника. Ціна придбання в цьому випадку буде мінімальною. Ми працюємо в даній сфері вже більше 25 років, а нерухомість корпорації визнана однією з кращих в Україні.

Продаж здійснюється на комфортних умовах. «Укрбуд» — найбільший представник проектно-будівельної галузі в країні з бездоганною репутацією. Ми готові надати велику кількість варіантів з урахуванням всіх ваших вимог, будь-то ціна, місце розташування нерухомості або будь-які інші критерії.