Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР
?

Район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас.

?

Тип бізнесу, для якого це приміщення підійде найкраще. Ви можете адаптувати приміщення для будь–яких потреб.

?

«Будується» – проводяться будівельні роботи;«Введений» – комплекс повністю введений в експлуатацію;«Частково введений» – частина секцій/будинків введена в експлуатацію;«В проекті» – будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна вказана в гривнях за квадратний метр. Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д. Ми працюємо для того, щоб незалежно від категорій будівництва, створити комфортні умови для Вашого бізнесу.

?

Гілка метро

?

Шлях до найближчої станції метро в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, час зазначено пішки.

?

Поверх, на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мають від''ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний – спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24". Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Наші об'єкти
3 приміщень
комерцiйноi нерухомостi в 43 житлових комплексах
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Торгові приміщення

Торговельне приміщення № 1
Торговельне приміщення № 1
Київ, Подільський
м. Київ, вул. Дегтярна, 7, 9-11, 13-15
Контрактова площа
ЖК «Подол Град»
Частково введено
Профiль:
...
Ціна: 60 000.00 грн/м2
144,14 м 2
Натисніть для відображення карти
м. Київ, бул. Дарницький, 8-В
Дарниця
ЖК «Артеміда»
28 000.00грн/м2
3246,50 м2
м. Київ, бул. Дарницький, 8-В
Дарниця
ЖК «Артеміда»
28 000.00грн/м2
2950,60 м2
м. Київ, вул. Дегтярна, 7, 9-11, 13-15
Контрактова площа
ЖК «Подол Град»
60 000.00грн/м2
144,14 м2

Продаж торгових приміщень від забудовника

Для продуктивного і успішного розвитку бізнесу важливо правильно підібрати торгове приміщення. Столична комерційна нерухомість відрізняється максимальною рентабельністю в Україні. Купити її — означає не лише отримати гарантії стабільного прибутку, але й зробити вигідну інвестицію в майбутнє.

Критерії вибору

Торгові приміщення важливо оцінювати з точки зору перспективності їх розташування. В цьому плані оптимальний вибір — центр Києва. Висока вартість квадратних метрів компенсується багатолюдністю району. Це забезпечить регулярний приплив покупців в майбутній магазин.

Якщо ж ціна купівлі для вас є вирішальним критерієм, «Укрбуд» має велику кількість пропозицій у всіх районах столиці. У нас можна придбати нерухомість, що відповідає будь-яким вашим вимогам. Ціна площі від забудовника буде мінімальною.

Ми гарантуємо мінімізацію всіх можливих ризиків. Якщо плануєте купити окремо розташовану будівлю, наша компанія надасть детальну інформацію щодо землевідведення. Продаж торгових приміщень в житлових будинках здійснюється тільки після відповідного юридичного оформлення.

Переваги придбання

Вирішивши купити комерційну нерухомість від забудовника, ви отримуєте безліч бонусів:

  1. Відсутність прямих конкурентів. Власне торгове приміщення дозволить напрацювати постійних клієнтів і позитивно позначиться на іміджі вашого бренду.
  2. Можливість перепланування і ремонту під власні потреби. Правильно і зі смаком оформлена торгова нерухомість перетворить ваших потенційних покупців в реальних.
  3. Стабільність. На відміну від оренди приміщення, придбання комерційних квадратних метрів позбавить вас від неприємних сюрпризів з пролонгацією договору.

Крім того, для власників торгового приміщення завжди доступна можливість здачі його в оренду, а також повторний продаж. З огляду на регулярне зростання цін на столичному ринку, ви таким чином застрахуєте себе від непередбачуваних фінансових втрат.