Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР
?

Район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас.

?

Тип бізнесу, для якого це приміщення підійде найкраще. Ви можете адаптувати приміщення для будь–яких потреб.

?

«Будується» – проводяться будівельні роботи;«Введений» – комплекс повністю введений в експлуатацію;«Частково введений» – частина секцій/будинків введена в експлуатацію;«В проекті» – будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д.

?

Найближча станція метро поруч з житловим комплексом.

?

Шлях до найближчої станції метро в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, час зазначено пішки.

?

Поверх, на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мають від''ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний – спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24". Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Наші об'єкти
1 приміщень
комерцiйноi нерухомостi в 21 житловому комплексі
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Приміщення під тренажерний зал, спорткомплекс

Натисніть для відображення карти
м. Київ, вул. Щекавицька, 46
Контрактова площа
Клубний будинок LA MANCHE
77 000.00грн/м2
222 м2

Вибір приміщення під тренажерний зал

Відкрити спортивний комплекс – завдання досить непросте. Слід розуміти, що це можливість не тільки створити прибутковий бізнес, а й популяризувати здоровий спосіб життя. Тим більше що в Україні ця ідея якраз знаходиться на вершині розвитку. Кожному, хто вирішив купити приміщення під тренажерний зал в Києві, необхідно враховувати специфічність галузі. Про неї ми і розповімо нижче.

Що потрібно знати

Перш ніж купити нерухомість під тренажерний зал, ви повинні розрахувати, яка кінцева ціна буде для вас задовільною, а також визначити, до якої з трьох категорій він буде відноситися:

  1. Сімейний клуб для занять спортом. В такому випадку приміщення під тренажерний зал має бути розташоване на території з гарною транспортною розв'язкою. Завдяки цьому, його буде відвідувати і дитина після закінчення уроків, і студент після університету, і їхні батьки.
  2. Фітнес-зал. В основному він призначений для любителів «потягати залізо». Краща нежитлова комерційна нерухомість під тренажерний зал в цьому випадку повинна бути розташована в спальних районах.
  3. Спортивний комплекс преміум-класу. Крім різноманітного обладнання, в ньому також присутні сауна та масажний кабінет. Мається на увазі, що в такому випадку приміщення під тренажерний зал має у своєму розпорядженні велику площу та знаходиться в елітному районі столиці. Вартість такого об'єкта на порядок вище, ніж у попередніх випадках, але і прибуток, який планується отримати за послуги, буде більший.

«Укрбуд», координуючи роботу багатьох організацій, може запропонувати безліч об'єктів від забудовника. Ціна будь-якого з них відповідає ринковій вартості, а продаж здійснюється безперервно. Ми ознайомимо вас з повним переліком актуальних пропозицій та, зупинивши свій вибір на одному з них, ви зможете купити нерухомість, не вдаючись до послуг посередників.