Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР
?

Розташування включає місто, берег Дніпра та район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас

?

Тип бізнесу, для якого, на нашу думку, це приміщення підійде найкраще. Проте Ви можете адаптувати його для будь-яких потреб.

?

"Будується" - проводяться будівельні роботи, за ступенем готовності можна слідкувати онлайн в картці об’єкту. "Введений" - комплекс повністю введений в експлуатацію. "Частково введений" - комплекс включає в себе поетапну здачу секцій/будинків , частина з яких введена в експлуатацію. "В проекті" - будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна вказана в гривнях за квадратний метр. Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху. Обирайте оптимальну для Вас ціну.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д. Ми працюємо для того, щоб незалежно від категорій будівництва, створити комфортні умови для Вашого бізнесу.

?

Гілка метро

?

Шлях до найближчої станції метро розраховується приблизно в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі, тому наші клієнти завжди можуть перевірити достовірність інформації. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, в розділі

?

Поверх на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мают від'ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний - спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24".Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Наші об'єкти
0 об`єктів
комерцiйноi нерухомостi в 43 житлових комплексах
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Комерційна нерухомість під паркінг

По заданих параметрах результатів не знайдено

Нерухомість під паркінг сьогодні дуже популярна, оскільки хороша автостоянка є далеко не в кожному будинку і навіть кварталі. Україна і, особливо, Київ фіксує постійне зростання кількості машин. Щоб вирішити питання з розміщенням транспортних засобів мешканців будинку або співробітників бізнес-центру, варто купити нерухомість під паркінг. Компанія «Укрбуд» веде продаж цих об'єктів на регулярній основі. Ціна за середньостатистичну автостоянку у нас більш ніж прийнятна.

Відмінні умови співпраці

Нежила нерухомість під паркінг, яку пропонує купити забудовник, зводиться із суворим дотриманням всіх інженерних норм. Місце для паркування має достатні параметри для розміщення машин всіх мешканців прилеглих будинків і офісів. Щоб надійно захистити транспортні засоби від негоди, можна звести криту або підземну парковку.

Комерційна нерухомість під паркінг в Україні представлена ​​на будь-який смак. У нас ви зможете підшукати автостоянку, що ідеально підходить для конкретного об'єкта. Це може бути обгороджена територія або закрите приміщення.

Співпраця з нами має масу переваг:

  • доступна вартість. Завдяки прийнятній ціні об'єктів купити їх в Києві можна дуже вигідно;
  • висока якість. Нерухомість від забудовника створюється з урахуванням всіх вимог і критеріїв сучасного будівництва;
  • різноманіття вибору. У нас можна знайти варіант на будь-який смак і гаманець.

У нас ви легко знайдете оптимальну пропозицію по приємним розцінками!