Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР
?

Район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас.

?

Тип бізнесу, для якого це приміщення підійде найкраще. Ви можете адаптувати приміщення для будь–яких потреб.

?

«Будується» – проводяться будівельні роботи;«Введений» – комплекс повністю введений в експлуатацію;«Частково введений» – частина секцій/будинків введена в експлуатацію;«В проекті» – будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна вказана в гривнях за квадратний метр. Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д. Ми працюємо для того, щоб незалежно від категорій будівництва, створити комфортні умови для Вашого бізнесу.

?

Гілка метро

?

Шлях до найближчої станції метро в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, час зазначено пішки.

?

Поверх, на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мають від''ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний – спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24". Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Наші об'єкти
2 приміщень
комерцiйноi нерухомостi в 43 житлових комплексах
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Приміщення під приватний дитячий сад

Нежитлове приміщення № 172
Нежитлове приміщення № 172
Київ, Голосіївський
м. Київ, вул. Академіка Лебедєва, 1
Теремки
ЖК «Казка»
Введено
Профiль:
Ціна: 20 000.00 грн/м2
150,10 м 2
Дитячий садок
Дитячий садок
Київ, Подільський
м. Київ, вул. Дегтярна, 7, 9-11, 13-15
Контрактова площа
ЖК «Подол Град»
Частково введено
Профiль:
Ціна: 60 000.00 грн/м2
374,47 м 2
Натисніть для відображення карти
м. Київ, вул. Академіка Лебедєва, 1
Теремки
ЖК «Казка»
20 000.00грн/м2
150,10 м2
Дитячий садок
Подільський
м. Київ, вул. Дегтярна, 7, 9-11, 13-15
Контрактова площа
ЖК «Подол Град»
60 000.00грн/м2
374,47 м2

Приміщення під дитячий садок: створіть умови для розвитку «майбутнього» нашої країни

Дефіцит дитячих садків створює труднощі для батьків відносно правильного розподілу часу на роботу і виховання сина або дочки. Переоцінити важливість дошкільних установ для отримання перших знань і формування навичок спілкування з однолітками неможливо. Тому з кожним роком пропозиція купити приміщення під приватний дитячий садок набирає актуальності. Поспішайте зробити внесок в розвиток «майбутнього», який забезпечить додатковий заробіток і стане улюбленим заняттям.

Найкращі умови — в кожній пропозиції

Корпорація «Укрбуд» пропонує купити нерухомість під ясла в різних районах столиці. Приміщення розташовані в заселених або частково введених в експлуатацію житлових будівлях. Всі об'єкти мають прекрасний ландшафт навколо, ігрові та спортивні майданчики, поєднують в собі комфортне планування і зручне розташування комплексу.

Перш ніж купити приміщення під приватний дитячий садок, ви можете вивчити проект будівлі на сайті, а також відвідати об'єкт, щоб оглянути його. В описі також представлені переваги комплексу:

  • найближчі станції метро;
  • наявність охорони на території;
  • відкритий або закритий тип об'єкта.

Ціна пропозиції формується у відповідності з районом розташування і площею комплексу. На карті можна точніше вивчити місцеположення об'єкта, а також заклади, які знаходяться поруч. Приміщення під дитячий садок в Києві відповідає всім нормам і вимогам Держадміністрації щодо розмірів і кількості кімнат, щоб ви могли створити максимально комфортні та безпечні умови для розвитку, навчання, гри й відпочинку дітей.

Вигідні сторони співпраці з «Укрбуд»

Нежитлова нерухомість в Україні дозволяє розвивати бізнес будь-якого типу. Проте важко знайти об’єкт з відповідною вартістю. Продаж великого вибору приміщень, ціна яких представлена ​​широким діапазоном, дозволить здійснити ваші мрії, вклавшись у відведений бюджет.

Комерційна нерухомість під дитячий садок від забудовника — це вигідні інвестиції, які не потребують додаткових витрат на оплату послуг посередника. Капіталовкладення принесе вам прибуток і стане місцем виховання і розвитку майбутніх членів суспільства.