?

Розташування включає місто, берег Дніпра та район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас

?

Тип бізнесу, для якого, на нашу думку, це приміщення підійде найкраще. Проте Ви можете адаптувати його для будь-яких потреб.

?

"Будується" - проводяться будівельні роботи, за ступенем готовності можна слідкувати онлайн в картці об’єкту. "Введений" - комплекс повністю введений в експлуатацію. "Частково введений" - комплекс включає в себе поетапну здачу секцій/будинків , частина з яких введена в експлуатацію. "В проекті" - будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна вказана в гривнях за квадратний метр. Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху. Обирайте оптимальну для Вас ціну.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д. Ми працюємо для того, щоб незалежно від категорій будівництва, створити комфортні умови для Вашого бізнесу.

?

Гілка метро

?

Шлях до найближчої станції метро розраховується приблизно в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі, тому наші клієнти завжди можуть перевірити достовірність інформації. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, в розділі

?

Поверх на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мают від'ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний - спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24".Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Наші об'єкти
2 об`єктів
комерцiйноi нерухомостi в 43 житлових комплексах
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Приміщення під приватний дитячий сад

Нежитлове приміщення № 172
Нежитлове приміщення № 172
Київ, Голосіївський
м. Київ, вул. Академіка Лебедєва, 1
Теремки
ЖК «Казка»
Введено
Ціна: 20 000.00 грн/м2
150,10 м 2
Дитячий садок
Дитячий садок
Київ, Подільський
м. Київ, вул. Дегтярна, 7, 9-11, 13-15
Контрактова площа
ЖК «Подол-Градъ»
Частково введено
Ціна: 60 000.00 грн/м2
374,47 м 2
Нежитлове приміщення № 172
м. Київ, вул. Академіка Лебедєва, 1
Теремки
ЖК «Казка»
20 000.00 грн/м2
150,10 м 2
Дитячий садок
Подільський
Дитячий садок
м. Київ, вул. Дегтярна, 7, 9-11, 13-15
Контрактова площа
ЖК «Подол-Градъ»
60 000.00 грн/м2
374,47 м 2

Приміщення під дитячий садок: створіть умови для розвитку «майбутнього» нашої країни

Дефіцит дитячих садків створює труднощі для батьків відносно правильного розподілу часу на роботу і виховання сина або дочки. Переоцінити важливість дошкільних установ для отримання перших знань і формування навичок спілкування з однолітками неможливо. Тому з кожним роком пропозиція купити приміщення під приватний дитячий садок набирає актуальності. Поспішайте зробити внесок в розвиток «майбутнього», який забезпечить додатковий заробіток і стане улюбленим заняттям.

Найкращі умови — в кожній пропозиції

Корпорація «Укрбуд» пропонує купити нерухомість під ясла в різних районах столиці. Приміщення розташовані в заселених або частково введених в експлуатацію житлових будівлях. Всі об'єкти мають прекрасний ландшафт навколо, ігрові та спортивні майданчики, поєднують в собі комфортне планування і зручне розташування комплексу.

Перш ніж купити приміщення під приватний дитячий садок, ви можете вивчити проект будівлі на сайті, а також відвідати об'єкт, щоб оглянути його. В описі також представлені переваги комплексу:

  • найближчі станції метро;
  • наявність охорони на території;
  • відкритий або закритий тип об'єкта.

Ціна пропозиції формується у відповідності з районом розташування і площею комплексу. На карті можна точніше вивчити місцеположення об'єкта, а також заклади, які знаходяться поруч. Приміщення під дитячий садок в Києві відповідає всім нормам і вимогам Держадміністрації щодо розмірів і кількості кімнат, щоб ви могли створити максимально комфортні та безпечні умови для розвитку, навчання, гри й відпочинку дітей.

Вигідні сторони співпраці з «Укрбуд»

Нежитлова нерухомість в Україні дозволяє розвивати бізнес будь-якого типу. Проте важко знайти об’єкт з відповідною вартістю. Продаж великого вибору приміщень, ціна яких представлена ​​широким діапазоном, дозволить здійснити ваші мрії, вклавшись у відведений бюджет.

Комерційна нерухомість під дитячий садок від забудовника — це вигідні інвестиції, які не потребують додаткових витрат на оплату послуг посередника. Капіталовкладення принесе вам прибуток і стане місцем виховання і розвитку майбутніх членів суспільства.