Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР
?

Район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас.

?

Тип бізнесу, для якого це приміщення підійде найкраще. Ви можете адаптувати приміщення для будь–яких потреб.

?

«Будується» – проводяться будівельні роботи;«Введений» – комплекс повністю введений в експлуатацію;«Частково введений» – частина секцій/будинків введена в експлуатацію;«В проекті» – будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д.

?

Найближча станція метро поруч з житловим комплексом.

?

Шлях до найближчої станції метро в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, час зазначено пішки.

?

Поверх, на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мають від''ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний – спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24". Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Наші об'єкти
2 приміщень
комерцiйноi нерухомостi в 21 житловому комплексі
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Комерційна нерухомість біля метро Житомирська

Натисніть для відображення карти
м. Київ, вул. Василя Стуса, 7
Житомирська
Житловий комплекс «Гармонія»
32 000.00грн/м2
106.47 м2
м. Київ, вул. Василя Стуса, 7
Житомирська
Житловий комплекс «Гармонія»
32 000.00грн/м2
88.77 м2

Нерухомість біля метро «Житомирська» за цінами забудовника

Перший етап на шляху успішного і прибуткового бізнесу – правильний вибір приміщення. «Укрбуд» має у своєму розпорядженні великий перелік об'єктів нежитлового фонду, які розташовані у різних районах Києва. Ми один із небагатьох забудовників України, який більше 15 років успішно розвивається на ринку нерухомості, пропонуючи велику кількість варіантів, а також вигідні умови співпраці. Якщо вас цікавить комерційна нерухомість біля метро «Житомирська», саме час поспілкуватися з менеджерами корпорації «Укрбуд».

Особливості району

Комерційна нерухомість біля метро «Житомирська» представлена ​​переважно приміщеннями, що знаходяться на перших поверхах сучасних житлових комплексів. Це різні за вартістю, площею і плануванням об'єкти, які можна експлуатувати під магазин, кафе, ресторан, салон краси, мед. центр, творчу майстерню та інші типи бізнесу.

Вся комерційна нерухомість біля метро «Житомирська», яку пропонує корпорація «Укрбуд», переважно знаходиться в ЖК «Гармонія». Близьке розташування до станції метрополітену гарантує велику кількість потенційних клієнтів для бізнесу, пов'язаного з обслуговуванням людей. Згідно зі статистичними даними, тут щодня проходить у середньому близько 36,6 тис. чол. Зручне розташування дозволяє дістатися в будь-який куточок столиці не тільки за допомогою підземного, але й наземного транспорту. В окрузі знаходяться великі культурні центри та вищі навчальні заклади, в тому числі Інститут клінічної радіології, а також Благовіщенський собор, Святошинська площа та ін.

Переваги співпраці із забудовником

Якщо вас зацікавила можливість купити комерційну нерухомість біля метро «Житомирська», пропонуємо скористатися послугами корпорації «Укрбуд». Продаж об'єктів нежитлового фонду безпосередньо від забудовника – це можливість заощадити, а також:

  1. Великий перелік приміщень.
  2. Відсутність посередників і переплат.
  3. 100% легальність угоди.
  4. Конкурентна ціна.
  5. Консалтингові послуги провідних фахівців галузі.

На деякі об'єкти запропоновані акційні ціни. Більш детальну інформацію можна дізнатися у менеджерів відділу продажу корпорації «Укрбуд».