?

Розташування включає місто, берег Дніпра та район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас

?

Тип бізнесу, для якого, на нашу думку, це приміщення підійде найкраще. Проте Ви можете адаптувати його для будь-яких потреб.

?

"Будується" - проводяться будівельні роботи, за ступенем готовності можна слідкувати онлайн в картці об’єкту. "Введений" - комплекс повністю введений в експлуатацію. "Частково введений" - комплекс включає в себе поетапну здачу секцій/будинків , частина з яких введена в експлуатацію. "В проекті" - будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна вказана в гривнях за квадратний метр. Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху. Обирайте оптимальну для Вас ціну.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д. Ми працюємо для того, щоб незалежно від категорій будівництва, створити комфортні умови для Вашого бізнесу.

?

Гілка метро

?

Шлях до найближчої станції метро розраховується приблизно в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі, тому наші клієнти завжди можуть перевірити достовірність інформації. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, в розділі

?

Поверх на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мают від'ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний - спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24".Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Наші об'єкти
1 об`єктів
комерцiйноi нерухомостi в 43 житлових комплексах
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Комерційна нерухомість біля метро Теремки

Нежитлове приміщення № 172
Нежитлове приміщення № 172
Київ, Голосіївський
м. Київ, вул. Академіка Лебедєва, 1
Теремки
ЖК «Казка»
Введено
Ціна: 20 000.00 грн/м2
150,10 м 2
Нежитлове приміщення № 172
м. Київ, вул. Академіка Лебедєва, 1
Теремки
ЖК «Казка»
20 000.00 грн/м2
150,10 м 2

Комерційна нерухомість в «Теремках»

Рішення розвивати свій бізнес в Києві буде вигідним для всіх бізнесменів. Столиця України перспективна для починань. Важливо тільки правильно вибрати відповідне місце.

Якщо вам потрібна комерційна нерухомість у метро «Теремки» від забудовника, звертайтеся до корпорації «Укрбуд». Ми пропонуємо продаж різних об'єктів за доступною ціною.

Переваги даної місцевості

Україна має широкі можливості для ведення підприємницької діяльності. Київ користується найбільшою популярністю серед людей не тільки для життя, але і для занять бізнесом.

Нежитлова комерційна нерухомість у метро «Теремки» представлена ​​безліччю об'єктів. Якщо потрібне просторе приміщення під ресторан, салон краси, офіс або інший заклад, ви без проблем його знайдете.

Для тих, хто шукає компактні та невеликі варіанти, теж буде легко придбати те, що потрібно. Розвинена інфраструктура, густа заселеність мікрорайону – великі плюси. У вас обов'язково буде маса клієнтів в будь-якій сфері.

Комерційна нерухомість у м. «Теремки», яку пропонує забудовник, відрізняється комфортабельністю і різноманітністю. Купити її саме тут – розумний вибір для кожного бізнесмена.

Переваги співпраці з нами:

  • прийнятна ціна. Купити комерційну нерухомість у метро «Теремки» можна набагато дешевше, ніж в центрі міста;
  • повний юридичний супровід. Ми оформимо документи швидко і прозоро;
  • допомога у виборі. Підберемо варіанти відповідно до ваших побажань. Серед них обов'язково знайдеться той, який ви захочете купити.

Невисока вартість і допомога співробітників роблять звернення до нас приємним і результативним.