Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР
?

Район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас.

?

Тип бізнесу, для якого це приміщення підійде найкраще. Ви можете адаптувати приміщення для будь–яких потреб.

?

«Будується» – проводяться будівельні роботи;«Введений» – комплекс повністю введений в експлуатацію;«Частково введений» – частина секцій/будинків введена в експлуатацію;«В проекті» – будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д.

?

Найближча станція метро поруч з житловим комплексом.

?

Шлях до найближчої станції метро в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, час зазначено пішки.

?

Поверх, на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мають від''ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний – спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24". Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Наші об'єкти
0 приміщень
комерцiйноi нерухомостi в 21 житловому комплексі
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Комерційна нерухомість біля метро Печерська

По заданих параметрах результатів не знайдено

Натисніть для відображення карти

Комерційні об'єкти в будь-якому районі міста від забудовника

Бажаєте відкрити магазин, масажний салон, філію банку або іншої установи? Тоді вам може знадобитися комерційна нерухомість біля метро «Печерська» в Києві. Знайти декілька варіантів можна на цьому сайті.

Головні переваги

Ви хочете орендувати або придбати нерухомість для відкриття офісу неподалік від станції метро «Печерська»? Тоді радимо вам звернути увагу на пропозиції від корпорації «Укрбуд», розміщені на цій сторінці. Підберіть у каталозі варіант, що влаштовує вас за ціною та площею, і зробіть замовлення. Серед основних переваг виокремлюємо наступні:

  • розташування в центрі міста;
  • гостьовий і підземний паркінг;
  • крокова доступність до метро (5 хвилин пішки);
  • бюджетна вартість (купуючи приміщення від забудовника, ви можете розраховувати на більш низьку ціну).

Ми здійснюємо продаж комерційних об'єктів із різною площею (від 350 м²). Пропозиція може бути вигідна для багатьох підприємців України, зацікавлених у процвітанні свого бізнесу.

Швидкий пошук

Для того, щоб купити нежитлову нерухомість біля ст. м. «Печерська», не потрібно витрачати багато часу. Бажаєте за декілька хвилин підібрати об'єкт комерційного призначення? Тоді скористайтеся фільтром на нашому сайті.

Вказавши ряд даних, ви отримаєте варіанти, які максимально відповідають запиту. Таким чином, ви заощадите час та швидко купите нежитлове приміщення біля метро «Печерська».

Аби максимально оптимізувати пошук, укажіть наступну інформацію:

  • район міста, де має бути розташована будівля;
  • призначення (існують приміщення, які краще підходять для офісу, а з інших можна зробити магазин, спортивні центри і т. ін.);
  • ціну (вказавши мінімально й максимально допустимі суми, ви зможете прибрати з видачі пропозиції, які вам точно не підходять).

Заповніть усі пункти, значення яких є для вас пріоритетним, аби розпочати пошук. Таким чином, ви заощадите чимало часу та швидко придбаєте потрібну нерухомість.