?

Розташування включає місто, берег Дніпра та район згідно адміністративного поділу Києва. Оберіть зручне розташування саме для Вас

?

Тип бізнесу, для якого, на нашу думку, це приміщення підійде найкраще. Проте Ви можете адаптувати його для будь-яких потреб.

?

"Будується" - проводяться будівельні роботи, за ступенем готовності можна слідкувати онлайн в картці об’єкту. "Введений" - комплекс повністю введений в експлуатацію. "Частково введений" - комплекс включає в себе поетапну здачу секцій/будинків , частина з яких введена в експлуатацію. "В проекті" - будівництво почнеться незабаром.

?

Загальна площа приміщення згідно планувань.

?

Ціна вказана в гривнях за квадратний метр. Ціна може відрізнятися в межах одного комплексу залежно від планувань та поверху. Обирайте оптимальну для Вас ціну.

Очистити
?

Житловий комплекс, у якому знаходиться приміщення.

?

Умовний розподіл комплексів залежно від низки факторів: ціни, розташування і т.д. Ми працюємо для того, щоб незалежно від категорій будівництва, створити комфортні умови для Вашого бізнесу.

?

Гілка метро

?

Шлях до найближчої станції метро розраховується приблизно в хвилинах на базі даних з карт, що знаходяться у вільному доступі, тому наші клієнти завжди можуть перевірити достовірність інформації. Час залежить від можливих змін у роботі громадського транспорту. У разі знаходження комплексу у пішій доступності до метро, в розділі

?

Поверх на кому знаходиться приміщення. Підземні поверхи мают від'ємну нумерацію, наприклад "-1". Якщо по заданим Вами параметрам не вдається знайти потрібний - спробуйте збільшити діапазон поверхів, наприклад "від -2" и "до 24".Існують "0" поверхи.

?

Наявність програм кредитування, розстрочки та акцій. Купуйте вигідно.

Наші об'єкти
3 об`єктів
комерцiйноi нерухомостi в 43 житлових комплексах
Сортування:
Показати по:
Сіткою
На мапі

Комерційна нерухомість біля метро Бориспільська

Нежитлове приміщення № 16.5
м. Київ, Харківське шосе, 210
Бориспільська
ЖК «Харківський»
Будується
Профiль:
Ціна: 22 000.00 грн/м2
97,97 м 2
Нежитлова будівля № 1
Нежитлова будівля № 1
Київ, Дарницький
м. Київ, Харківське шосе, 210
Бориспільська
ЖК «Харківський»
Будується
Профiль:
Ціна: 24 500.00 грн/м2
1743,8 м 2
Нежитлове приміщення № 16.5
м. Київ, Харківське шосе, 210
Бориспільська
ЖК «Харківський»
22 000.00 грн/м2
97,97 м 2
Нежитлове приміщення № 19.6
м. Київ, Харківське шосе, 210
Бориспільська
ЖК «Харківський»
22 000.00 грн/м2
83.24 м 2
Нежитлова будівля № 1
м. Київ, Харківське шосе, 210
Бориспільська
ЖК «Харківський»
24 500.00 грн/м2
1743,8 м 2

Нерухомість для бізнесу на «Бориспільській»

Ви плануєте розвивати свій бізнес в перспективному місті України? Київ – відмінний варіант для цієї мети. Якщо потрібне зручне і недороге приміщення, комерційна нерухомість біля метро «Бориспільська» напевно вам підійде. Корпорація «Укрбуд» – відомий забудовник, який пропонує продаж нерухомого майна в Києві. Купити будь-яке приміщення можна за максимально вигідною ціною.

Особливості місцевості

Комерційна нерухомість біля метро «Бориспільська» представлена ​​безліччю пропозицій. Це сучасні просторі планування, в яких можна облаштувати як офіс, так і кафе, ресторан, розважальний клуб.

Район відрізняється великою кількістю зелених насаджень. Значна перевага – наявність зручної транспортної розв'язки, що дозволяє швидко дістатися до центру міста. Нежитлова комерційна нерухомість біля м. «Бориспільська» від забудовника підходить для будь-якої сфери діяльності. Вести бізнес в Україні буде прибутково і зручно. Ви можете купити приміщення будь-якого розміру у відповідності зі своїми побажаннями, а наші співробітники допоможуть визначитися з вибором.

Чому вигідно звертатися до нас:

  • через невисоку ціну робимо покупку привабливою для всіх бажаючих. Вартість об'єктів влаштує більшість клієнтів;
  • допомагаємо підібрати варіант, враховуючи ваші потреби та фінансові можливості;
  • супроводжуємо на всіх етапах. Купити комерційну нерухомість біля метро «Бориспільська» у нас можна швидко, легко і недорого.

Вибирайте приміщення, яке вам підходить, організуйте свою діяльність на новому місці!