Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР
Нежитлове приміщення № 325 Київ, Дніпровський
Цiна за м2:
27 000.00
Вартість: 3 407 400.00 грн
Можлива оренда: 260.00 грн/м2
Адреса: м. Київ, вул. Комбінатна, 25, Дніпровський район
Площа, м2: 126,2
Клас нерухомості: Комфорт
Технологія будівництва: Цегляна
Наявність паркінгу: Гостьовий
Стіни: Цегла
Поверх: 1
Будинок 1 / Секція 9
Житловий комплекс:
«Садовий»
Всi об`єкти комплексу
Будівництво Початок Кінець
Опис об’єкта

Комерційне приміщення під Магазин, Офіс, Салон краси

Київ — місто з прекрасними можливостями для реалізації себе і створення особистого бізнесу. Тут багато платоспроможних клієнтів, комфортабельні будинки, багата інфраструктура. Досягати цілей буде набагато простіше в сучасному і затишному куточку. Приміщення в ЖК «Садовий» чудово підходять під цей опис.

Цей будинок знаходиться в Дніпровському районі столиці по вулиці Комбінатній, 25. Розробники проекту подумали про зручність проживання — до метро зовсім недалеко, всього 1,5 км. Вам будуть доступні великі ТРЦ, фітнес-клуби, банківські відділення, супермаркети, ринок. А насолодитися тишею, подихати свіжим повітрям, розслабитися після насиченого дня можна, прогулявшись по Русанівських садах.

У цьому районі ведеться активне будівництво нової лінії метро. А Правий берег Дніпра буде сполучений з Лівим Подільсько-Воскресенським мостом.

Будівля складається з двох 5-секційних частин (11–18 поверхів). Усередині знаходяться нежитлові приміщення, в яких можна відкрити офіси. Територія ЖК має в розпорядженні сучасні дитячі і спортивні майданчики, зони для спокійного відпочинку.

Розташування в обжитому популярному місці, а також відмінна інфраструктура роблять придбання приміщення в цьому житловому комплексі вигідним рішенням для усіх підприємців.

Проект будується Українською державною будівельною корпорацією «Укрбуд», тому ви можете бути впевнені у відмінній якості будівельних робіт.

Розташування об`єкту
Натисніть для відображення карти
Для отримання більш детальної інформації, ми запрошуємо Вас до наших відділів продажу:
Головний відділ продажу::
м. Київ, вул. Пушкінська, 27
(044) 390 00 44

Лівобережний відділ продажу:
м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23
(044) 365 74 99