Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР

У бізнес-центрі LEVEL завершується монтаж головного фасаду

21
06.2019

БЦ LEVEL від Укрбуд

Будівельники корпорації «Укрбуд» закінчують монтаж скляної навісної системи головного фасаду бізнес-центру LEVEL, розташованого в Печерському районі Києва. Раніше тут вже встановили алюмінієві енергоефективні віконні системи європейського виробника Reynaers Aluminium. Для іншої частини будівлі монтується навісний вентильований фасад з керамогранітними плитами. Крім того, будівельники також розпочали зведення фундаменту трансформаторної підстанції бізнес-центру.

В ході реконструкції будівлі проведені посилення та гідроізоляція фундаменту, утеплення зовнішніх стін мінеральною ватою, завершена кладка внутрішніх стін. Зараз ведуться внутрішні штукатурні роботи з 3 по 7 поверх. Також будівельники реконструювали сьомий поверх бізнес-центру, завдяки чому на ньому буде облаштована відкрита тераса з зоною відпочинку та озелененням. У будівлі передбачений власні підземний паркінг і наземна стоянка, на цокольному та першому поверхах - приміщення під ресторан.

БЦ LEVEL від Укрбуд

У холодну пору року опалення будівлі забезпечуватиметься завдяки індивідуальному тепловому пункту з тепловими насосами, розташованому на верхньому технічному поверсі. Всі офіси обладнуються індивідуальними приладами обліку (тепла, електрики і центрального кондиціонування). Крім цього, у власників приміщень буде можливість самостійно регулювати рівень температури кожного радіатора та, відповідно, підбирати найбільш оптимальний і економічний режим обігріву.

БЦ LEVEL - це проект корпорації «Укрбуд», який може похвалитися вигідним розташуванням: він знаходиться неподалік від станцій метро «Печерська» та «Палац Україна». LEVEL складається з двох конструктивних частин різної висотності. Головний фасад будівлі виходить на вулицю Лабораторну та налічує вісім поверхів, а у внутрішньому дворі розташована друга десятиповерхова частина будівлі. Площа приміщень, пропонованих в бізнес-центрі, становить від 170 м² до 1000 м².