Комерційна нерухомість
Багатоканальний:
(044) 365 74 99
УКР

«Укрбуд» відкрив набережну на Микільській Слобідці

03
05.2017

Будівельна корпорація «Укрбуд» закінчила облаштування берегової смуги біля Міжнародного виставкового центру в Києві, де вже за кілька днів відбудеться Євробачення-2017. Нова набережна уздовж Русанівської протоки стала одним з головних об'єктів, завершених в рамках підготовки міста до міжнародного конкурсу. А збудували її всього за два місяці, причому без використання бюджетних коштів.

Довгий час берег знаходився в жалюгідному стані. Кошти на його благоустрій не виділялися, а ініціатива реконструкції від забудовника блокувалася політиками та активістами. Змінити ситуацію допомогло Євробачення і наполегливість громадськості Микільської Слобідки, якій небайдужий свій район.

Силами меценатів на території від Броварського проспекту до Воскресенського собору очищений і облагороджений берег, облаштовано безліч пішохідних і велосипедних доріжок, розбиті клумби, встановлені два дитячі майданчики та причал для річкового трамваю. Також будівельники повністю реконструювали оглядовий майданчик біля берега, привели до ладу пляжну зону та побудували нову дорогу між МВЦ і Броварським проспектом.

Вечорами набережну освітлюють 64 сучасних світлодіодних ліхтаря, а вздовж пішохідних зон розташувалися десятки місць відпочинку на будь-який смак - від класичних лавок і тумб до дизайнерських арт-скамійок. Зорієнтувати киян і гостей Євробачення допоможуть навігаційні щити і вказівники на українській та англійській мовах.

Загалом на будівництво набережної працівникам «Укрбуду» знадобилося 14 тонн арматури і 670 кубометрів бетону. На них поклали 4,5 тисячі квадратних метрів тротуарної плитки і 3 тисячі погонних метрів бордюру. Крім того, київські комунальники провели масштабні роботи з озеленення набережної. Вони завезли десять вантажівок зі спеціальним ґрунтом, на якому висадили близько ста сакур, туй і ясенів, майже три з половиною сотні кущів і півтора гектара газону.

Жителі міста нову набережну вже протестували. Закінчення робіт з благоустрою відзначили дитячим святом з атракціонами, конкурсами та подарунками, яке зібрало кілька сотень киян.